Зміст

 

Генеральне прибирання вдома: ключ до чистоти і організації

 

Життя в сучасному світі може бути дуже заповненим роботою та різними проблемами. Через це іноді нам не вистачає часу на забезпечення нашого життя порядком і чистотою вдома. Однак генеральне прибирання є важливим етапом у догляді за нашим простором, який може мати безліч переваг для нашого фізичного та душевного благополуччя.

 

 

Прибирання квартири рідко приносить позитивні емоції. Процес забирає час і сили, тому багато хто намагається відкласти його в довгу шухляду. Однак далеко не кожен з нас розуміє, наскільки прибирання важливе для здоров'я. Чому потрібно прибирати та як бруд може нам зашкодити?

 • Нашому психічному здоров’ю шкодить надмірний бруд, який нас відволікає. Якщо ви будете постійно бачити гору брудного посуду, пил на мебелі та розкидані речі, ваш емоційний стан буде тривожний. Вигляд неприбраного приміщення змушує нас відчувати себе винними та перейматися про нестачу часу для прибирання.
 • "Теорія розбитих вікон". Її суть у припущенні, що безлад довкола людей спонукає їх поводитися нецивілізовано і нехтувати соціальними нормами. Наприклад, неприбрана купка сміття посеред вулиці підбурює людей викидати непотріб у невстановлених місцях. Ця теорія працює так само і у власному будинку. Якщо ви будете постійно бачити бруд, то буде спонукати себе до його нагромадження.
 • Не здоровий вибір. Якщо ваша кухня буде брудна, це буде змушувати вас обирати нездорові продукти, часто робити перекуси замість здорового та повноцінного харчування.
 • Безлад - це джерело стресу, особливо це стосується жінок. Жінки, що описують свій дім як затишний і приємний, мають нижчий рівень кортизолу та кращий настрій упродовж дня, ніж ті, що згадують в описах бруд і мотлох.
 • Прибирання запобігає руйнуванню ДНК. Під час прибирання на 50% скорочується рівень отруйних вогнетривких речовин, які здатні проникати в організм людини й викликати руйнування молекул ДНК.
 • Проблеми зі здоров’ям. Не варто забувати, що чистота у квартирі - це відсутність шкідливих мікробів. Регулярне очищення будинку – це відмінна профілактика розвитку астми, алергії та інших патологій дихальної системи.

 

Загалом, багато психологів відзначають, що регулярне прибирання, позитивним чином позначається на психологічному здоров'ю людини. Порядок і чистота в будинку дозволяють позбутися від почуття невпевненості, отримати прилив життєвих сил, підвищити рівень організованості та активності, мінімізувати депресивні стани та поліпшити психологічний настрій загалом.

 

Фен-шуй: вплив прибирання на людську енергетику

 

Згідно з фен-шуєм, бардак в будинку серйозно впливає на відносини з близькими, благополуччя і здоров'я. Безлад заважає залученню щастя і поліпшенню фінансового становища. Відповідно до основ фен-шую, кожне приміщення відповідає за приплив конкретної енергетики, тому безлад в кімнатах по-своєму впливає на життя людини.

 

 

Основні правила прибирання по фен-шую:

 • Позбутися непотрібного. Усі ми схильні до накопичення речей, якими не користуємось роками. Від них треба позбавлятися: будь-яка річ повинна працювати, в іншому випадку вона перешкоджає руху потоків доброчинної енергії і погіршує тим самим атмосферу в житло і сім’ї.
 • Справність речей. Окрім дотримання чистоти, потрібно звертати увагу ще й на стан речей. В будинку не повинно бути ніяких перегорілих лампочок і видалених розеток, поточних кранів і поламаних зливних бачків.
 • Правильний настрій для прибирання. Дуже важливо, щоб прибирання, в будинки проводилося в гарному настрої. Адже, торкаючись до предметів, стін, дверей, ми повідомляємо їм порцію своєї енергії. Якщо вона позитивна, то стреси, конфлікти і образи незабаром покинуть вас.
 • Свіже повітря. Кожне прибирання потрібно завершувати провітрюванням кімнат. Це звільнює будинок від негативних спогадів та емоцій.

 

Прибирання квартири: 7 порад від нас

 

Генеральне прибирання - це процес відновлення чистоти та організації вашого простору. Він може бути дуже довгим і вимагати зусиль, але результат коштує затрат. Ми маємо для вас сім порад, які суттєво полегшують процес прибирання вдома.

 1. Присвячуйте прибиранню менше часу, але кожен день. Ми розуміємо, що кожна людина обожнює чистоту та хоче постійно жити в цій атмосфері. Але погодьтесь, тримати будинок в ідеальному стані дуже складно, коли у вас є інші справи. Саме тому ми радимо прибирати кожен день, але потроху. Так порядок буде триматися завжди, а ви будемо втомлювати набагато менше.
 2. Розділення обов’язків. Якщо ви живете не наодинці, то можете розділити всі обов’язки по дому. Можливо хтось більше любить мити посуд, а хтось залюбки витре весь пил. До того ж психологи стверджують, що розподіл обов'язків і спільне виконання домашньої роботи зміцнює відносини.
 3. Окреме місце для кожної речі. Тут частково працює правило "Якщо не смітити - не потрібно буде прибирати". Якщо у кожної речі буде своє місце і ви будете відразу прибирати її, то наведення порядку буде займати менше часу.
 4. Не відкладайте все на завтра. Краще планувати генеральне прибирання заздалегідь. Для багатьох людей цей процес викликає неприємні емоції, а планування може це полегшити. А якщо зробити запис в календарі та потім поставити галочку навпроти виконаного завдання, це зможе викликати у вас досить приємні відчуття.
 5. Відношення до прибирання. Якщо не налаштовувати себе на тяжку працю, а дивитися на прибирання як на приємний процес, то дуже скоро воно почне вам подобатися. Генеральне прибирання ні в якому разі не повинне стати для вас неприємним та стомлюючим обов'язком. Ваша мета - жити в чистоті!
 6. Звернення до професіоналів. Якщо у вас великий будинок, який потребує прибирання, а часу зовсім мало, можна звертатися у клінінгові компанії. Це задоволення не з дешевих, але раз в місяць чи півтора ним можна скористатися. А в інші дні просто робити невеликі прибирання, які будуть займати у вас мінімум часу.
 7. Якісний інвентар. Щоб процес прибирання був швидким та легким, потрібно ретельно обирати допоміжні засоби. Хороший пилосос, швабра, якісна побутова хімія - це ті речі, на яких не можна економити. Купити всі товари для прибирання можна у нашому інтернет-магазині wellamart.ua. Далі ми познайомимо вас з нашим особистим топом помічників.

 

ТОП-8 помічників для генерального прибирання від wellamart.ua

 

Прибирання в будинку потребує не малих зусиль та витрат. Ми підготували для вас топ-8 товарів, які є обов’язковими для придбання.

 

Набір для прибирання: щітка та совок Addis. Це компактний набір, який допоможе прибрати дрібне сміття чи крихти зі столу, очистити стики забруднених меблів та витерти пил на полицях. Щітку можна закріпити у совку, що допоможе займати мінімального місця для зберігання.

 

 

Пилосос Supretto вертикальний вакуумний 2 в 1. Це портативний пилосос, який робить процес прибирання набагато приємнішим. Він не займає багато місця і економить вільний простір. Пилосос має конструкцію “2 в 1”, що допомагає з легкістю почистити кути і плінтуси, оббивку меблів або видалити пил з книжкових полиць. Пилосос має різні насадки, які легко комбінуються між собою.

 

 

Електровіник Swivel Sweeper G9. Підходить для тих, кому набридли стандартні речі. Електровіник - це комбінація віника і пилососа, який працює від вбудованого акумулятора. Він підходить для різних видів поверхонь, обертається на 360 градусів та легко вписується у важкодоступні місця. Прилад легкий і компактний, не займає багато місця, а зручність зберігання забезпечує магнітний засув.

 

 

Вертикальний відпарювач для одягу від Supretto. Це чудовий прилад, який здатний дбайливо піклуватися про стан вашого одягу. Він забезпечує делікатний догляд за тканинами, не деформуючи та не залишаючи на одязі заломів. Відпарювач має 12 режимів для різних видів тканин. Його ще однією особливістю є подача пари за 45 секунд, а резервуар ємністю 1,6 літрів та вихід пари 32 г/хв дозволять досягти відмінного результату за лічені хвилини.

 

 

Сміттєвий бак з туалетною щіткою. Дуже зручний та компактний прилад для ванної кімнати. Бак має знімну корзину для сміття зі зручною ручкою. У відкидному відділені зручно зберігається йоржик для унітазу. При необхідності всю конструкцію можна легко розібрати та помити.

 

 

Наостанок ознайомимо вас з швабрами різних видів.

 

Парова швабра. Це унікальна новинка, яка відрізняється різноманітністю функцій. З її допомогою можна дезінфікувати квартиру від мікробів, мити підлогу та вікна, чистити коври та навіть прибирати забруднення з одягу. Ця швабра максимально проста у використанні та дозволяє зменшити витрати на різну побутову хімію.

 

 

Швабра для вікон 2 в 1. Дозволяє отримати доступ до високих стель чи вікон, а також інших важкодоступних місць. Швабра має спеціальну півкруглу форму, а край швабри має вбудований скребок з високоякісного силікону. Вона легко розбирається на частини та займає мало місця у квартирі. 

 

 

Швабра з відром та функцією самоочищення. В набір входить швабра, дві змінні насадки та відро з двома секціями. Швабра підходить для миття не лише підлоги, а й вікон або стін у ванній кімнаті. Обертання ручки на 180 градусів дозволяє потрапити шваброю навіть під ліжко. Основною перевагою цього товару є самовіджим.

 

Зробіть процес прибирання приємним разом з товарами від нашого інтернет-магазину!