Зміст

 

Військові - це наші захисники, наша опора, підтримка та віра в світле майбутнє. Це армія незламних та нескорених бійців, які піклуються про нас, і наш обов’язок - дарувати їм щирі та приємні емоції у цей нелегкий час.

 

Чому саме емоції?

 

Справжні щирі емоції допомагають військовим не опускати руки, а іти далі з новими силами та натхненням, адже, що може бути кращим, аніж підтримка та віра близьких.

 

 

З чого почати вибір подарунку

 

Подарунок - це не матеріальні витрати на той чи інший товар, а можливість  вкотре показати людині, наскільки вона дорога для Вас. Пошук найкращого подарунку - справа не з легких, так як пропозицій є багато, але чи підходять вони саме для Вас?

 

Для того щоб підібрати подарунок гідний вашого захисника, потрібно, насамперед, зрозуміти, що саме ви хочете подарувати, щоб отримати яскраві емоції. Якщо ви ще не вирішили, що подарувати, у нас є для вас кілька лайфхаків, що допоможуть вам.

 

Отже, на що потрібно звернути увагу при виборі подарунку : 

  • вік військового;

  • характер;

  • захоплення;

  • необхідність в тій чи іншій речі;

  • мета подарунку : подія, день народження чи просто, щоб порадувати захисника;

  • бюджет, який ви готові виділити на подарунок.

 

Якщо ви врахували всі ці елементи, але все ж таки не знаєте, що підібрати краще, у нас для вас хороша новина.

 

Переваги компактних аксесуарів

 

Аксесуари - це невід’ємна складова будь-якого образу, дрібничка, яка підкреслить всі “плюси” чоловічої харизми. Говорячи про чоловічі аксесуари, одразу можна подумати про краватку, ремінь або застібки, але чи потрібні вони військовим? Однозначно ні! Тоді виникає питання : “Навіщо взагалі військовим аксесуари?”

На даний момент, аксесуари відіграють практичну роль, яка, в деякій мірі, може полегшити та допомогти захиснику бути на зв’язку з рідними, незважаючи на відстань, яка є між ними.

 

Отож, про що саме йтиме мова?

 

Ми маємо для вас кілька пропозицій :

Зарядні пристрої, для швидкої зарядки гаджету. Це можуть бути як і портативні зарядні так і бездротові станції, як звичайні так і ті, що можна прикріпити в авто.

 

Чому ми пропонуємо саме такі варіанти?

 

В сучасних реаліях нашого життя дуже важливо бути на зв’язку, адже, погодьтесь, куди краще зателефонувати або написати захиснику, і отримати відповідь, почути рідний голос та те, що все впорядку, ніж переживати.

Головна перевага наданих пропозицій - компактність. Подарунок можна надіти на руку, носити з собою в кишені і при можливості одразу ж скористатись ним, це універсальна річ.

Тим паче, ці подарунки підійдуть не лише для військових, але й для інших чоловіків, так як це потрібно кожному. 

 

Практичні варіанти

 

У кожного з нас бувають думки про те, що хочеться зробити щось приємне для свого захисника, але обмежений або ж мінімальний бюджет. 

 

Знайомі з таким?

 

І що тепер, відмовитись від змоги зробити людину щасливою, чи чекати потрібного моменту?

Відповідь очевидна - НІ!

Є безліч хороших та недорогих варіантів, які не менш корисні для військових.

Зацікавило? Ну що ж ми раді вам допомогти!

 

У вік цифрових технологій не важко придумати подарунок, який дійсно буде потрібен для кожної особистості незалежно від статі.

Якщо ви думаєте, що вам це непокишені або це нікому не потрібно, ви дуже помиляєтесь. Зарядні пристрої потрібні всім та всюди!


Ось добірка найкращих варіантів : 

Крім того, можна подарувати повербанк-візитницю, де ваш захисник буде тримати ваші фото та листи, зарядне на 3 порти, ідеальний варіант, щоб заряджати кілька пристроїв водночас, автомобільний тримач для телефону, коли ваш військовий в машині, він одразу побачить ваш дзвінок. 

 

Дорожній рюкзак - невід’ємний аксесуар для справжнього чоловіка. 

 

В чому його переваги : 

  • Місткість. Рюкзаки можуть бути зовні дуже схожими, але в один поміститься безліч речей, а в другій - зовсім мало, ось чому потрібно надавати перевагу саме дорожньому рюкзаку. Даний рюкзак дасть змогу помістити все необхідне для вашого захисника : форму, їжу, воду, додаткове спорядження.

  • Міцність. Дорожні рюкзаки створені з урахуванням всіх особливостей його носіння та погоди, легко його не розірвеш.

  • Доступність до речей. Так як рюкзаки мають велику кількість кишень та відділень, можна доволі легко розподілити речі по них, і не потрібно буде все витягати, щоб дістати потрібну річ.

  • Зручність. Нерідко саме в такого типу рюкзаків передбачені USB-порти, для зарядки пристрою.

 

 

Душ. Можемо запропонувати декілька варіантів. На 40 л та більш компактний на 20 л.

У вас може виникнути питання “чому саме душ і як можна його дарувати”. Мова йде про компактний душ, який можна взяти з собою, це ідеальний варіант для польових виїздів, та для захисників, які борються за наш сон. Основна перевага - душ займає мінімум місця, складається та його можна зачепити навіть на ранець, гілку дерева, завдяки спеціальним кріпленням.

 

 

Тактичний ліхтарик - це дуже практична річ, особливо для військового. За допомогою ліхтарика можна освітити значну частину території, що є  ідеальним варіантом для ночі. Так як цей ліхтарик тактичний, його можна встановити на ранець, а також засліплити ворога, та відлякати диких тварин, так як ліхтарик характеризується високою потужністю.

 

 

Термобілизна - потрібна річ у гардеробі кожного. Термобілизна виробляється за кількома критеріями і найголовнішими з них є міцність, тепло та зручність. В холодну пору року, наприклад осінь чи зиму, термобілизну можна одягнути під форму, і вашому захисну буде тепло, і головне - не буде сковувати рухів.

 

Ви досі не знаєте, що подарувати?

Наші пропозиції допоможуть вам та зекономлять ваш час!