Зміст

 

Сучасний ритм життя доволі стрімкий, і не завжди є час для відпочинку, що виснажує наш організм не лише фізично, але й емоційно. В такому випадку, хорошим вирішенням будуть масажери.

 

 

Які бувають масажери 

 

Актуальним залишається питання вибору найкращого масажеру, що потрібен саме для вас. Для цього потрібно, врахувати наступне:

 

 • З якою метою ви купуєте масажер (зменшення болю, релакс, схуднення, зменшення целюліту, тощо);
 • Для якої ділянки ви обираєте (обличчя, шия, передпліччя, плече, сідниці, стегна, ступні, щиколотки або тіла загалом);
 • Якому виду масажеру ви надаєте перевагу (електричний, точковий, імпульсний, ручний).

 

Типи масажерів

 • Електричний масажер - це унікальний прилад. Залежно від конфігурації та типу обладнання, його можна використовувати для опрацювання певних груп м’язів.
 • Точковий масажер - це масажер, що за допомогою своєї будови наносить удари по певним точкам на вашому тілі, тим самим покращуючи кровообіг, допоможе при різних видах болю.
 • Імпульсний масажер - принцип роботи масажера полягає у передачі електричних імпульсів . Вони впливають на нервові закінчення, у результаті м'язи активно скорочуються. Це сприяє припливу крові та поліпшенню лімфоструму в проблемних зонах вашого тіла. Імпульсний вплив допоможе зняти біль та напруження.
 • Ручний масажер - це масажний апарат, за допомогою якого можна самостійно масажувати м'язи і суглоби, щоб позбутися від таких захворювань: біль у м'язах, радикуліт, остеохондроз, целюліт та ін.

 

Переваги масажерів для дому

 

Масажери - це чудова річ, так як під кінець масажної процедури руки спеціаліста втомлюються та не можуть досягти того ефекту, який покращує лімфоток, і це не принесе максимальну користь, яка була закладена на самому початку.

Не завжди є час, бажання та кошти відвідувати професіональних масажистів, погодьтесь, на нашу думку куди краще зробити домашній масаж за допомогою відповідних масажерів, розслабитись та зняти напругу у вільний час, а не витрачати його на дорогу та підбір масажиста. Тим більше досить складно знайти фахівця з яким вам буде максимально комфортно.

 

Отож, в чому переваги саме домашніх масажерів, окрім зекономлених часу та коштів?

 

 • При використанні масажером ви також можете займатись улюбленими або домашніми справами (миття посуду, приготування їжі, перегляд фільмів/серіалів, читання книги);
 • Самі обираєте потужність з якою працюватиме масажер та зону застосування;
 • Зможете покращити свій фізичний та емоційний стан, підвищити імунітет та ваш зовнішній вигляд стане кращий, за рахунок активного кровообігу;
 • Не займає багато місця.

 

Масажери за зоною застосування

 

В умовах сьогодення суспільство все більше людей надають перевагу саме масажерам, через їхню унікальність та доступність.

 

Отож, які вони бувають?

 

 • Масажери для ніг

Доволі часто ми навіть не розуміємо, яке навантаження дається на ноги. Вони втомлюються, набрякають, тому дуже важливо правильно доглядати за ними. На наших ступнях знаходяться 10 важливих точок, що відповідають за роботу органів : ніс, щитовидна залоза, вуха, сонячне сплетіння, підшлункова залоза, товста кишка, задня частина шиї (що часто викликає дискомфорт), плечі, серце, п'ятки, які можуть призвести до радикуліту та проблем з сідалічним нервом. Тому масаж ніг є одним із найбільш цілющих масажів всього тіла.
За допомогою масажера для стоп і щиколоток ви можете дозволити собі масаж майже щодня, але не потрібно цим зловживати. Бажано виконувати процедуру двічі на день по 10-15 хвилин. Ви можете застосовувати масажер ввечері після роботи або навчання як засіб зняття втоми або вранці, щоб скоріше прокинутися і набратися сил. 

 

 

Такі масажери мають безліч різновидів, ось наприклад імпульсний масажер. Імпульсний вплив допоможе зняти біль та напруження.
Якщо у вас немає часу, хорошою альтернативою можуть стати рефлекторні масажні капці, за допомогою яких можна поліпшити самопочуття і позбутися від багатьох проблем. 

 

 • Масажер для шиї та спини

Масаж шиї - мрія кожної людини, яка багато сидить протягом дня. Ця проблема залишиться у минулому, якщо підібрати хороший масажер для шиї. Принцип роботи масажера - легке постукування, внаслідок чого м'язи розслаблюються, активізується кровоток і лімфоток. Виріб позитивно  впливає не лише на м'язи шиї, спини та плечей, а й на зону талії, стегон, гомілки. 

 

 

Щоб позбавитися від постійної напруги, спазмів і ниючого болю в області шиї рекомендуємо використовувати електричний масажер. Такий масажер допоможе розслабитися та зняти всі неприємні прояви. Ви позбудетеся від головного болю, безсоння, відчуття скутості й інших симптомів.

 

 • Масажер для обличчя

Масажери для лиця досить актуальні для людей, що хочуть зберегти молодість і красу шкіри без салонних процедур, варіацій таких масажерів є безліч : вібромасажери, тонізуючі, масажер для обличчя з обсидіану, масажери Гуаша, але, на нашу думку, найбільш ефективним та бюджетним є масажний ролик для обличчя. Цей прилад зменшує прояви зморшок, запобігає появі прищів, допоможе впоратись з рубцями і шрамами. Також пристрій дає змогу звузити великі пори.

 

 • Масажер антицелюлітний

Целюліт - делікатна проблема, з якою стикаються практично всі представниці прекрасної статі. Від появи "апельсинової кірки" на стегнах, животі та сідницях не застрахований ніхто, а позбутися її тільки косметичними засобами не вийде.
Серед найбільш популярних пристроїв такого типу є електричні масажери, вакуумні, вібромасажери, щітки для сухого масажу, а також ручні антицелюлітні масажери, що допоможуть в боротьбі з уже наявними целюлітом, а особливо ефективний в профілактичних цілях. Але не потрібно забувати, що людям у яких є захворювання шкіри, пухлинні утворення на поверхні шкіри, погане згортання крові та нещодавно перенесені операції - користуватись масажними приладами не рекомендується.

 

Масажери при травмах та реабілітації. Різновиди та їх особливості

 

В сучасних реаліях нашого життя ми часто стикаємось з людьми, які перенесли травми рухальної системи, шиї, перенесені інсульти чи суміжні з ним хвороби, це можуть бути наші рідні, друзі, знайомі або ж наші захисники. У цей час їм потрібна неабияка допомога.
Залежно від виду травми чи захворювання хорошим варіантом буде масаж.


Показання для масажів, які види масажу потрібні: 

 • Захворювання серцево судинної системи - підійде масаж грудного відділу, точковий масаж.
 • Захворювання органів дихання - масаж грудного відділу, масаж спини, масаж стоп.
 • Травми, захворювання опорно-рухового апарату - масаж рук, масаж ніг, масаж спини, масаж стоп, точковий масаж. При проблемах з опорно-руховим апаратом, після перенесених травм можна використовувати масажний килимок, він ефективний для зняття болю і дискомфорту. Користь для здоров'я і самопочуття величезна, головне, користуватися килимком регулярно.
  (При переломах, зміщеннях кісточки на нозі, вивиху, розтягненню або розриву зв’язок - масаж протипоказаний)
 • Захворювання і пошкодження нервової системи - масаж стоп, масаж шиї, точковий масаж. Для заспокоєння та відновлення сил рекомендуємо використовувати масажну подушку з підігрівом. Цей масажер розслабляє м'язи шиї, плечей і спини. Рухи роликів стимулюють приплив крові до голови, знімають втому, прибирають дискомфортні відчуття, розслабляють шийні м'язи.

 

 

 • Захворювання органів травлення - вакуумний масаж, масаж стоп. При такому виду захворювань добре підійде вібромасажер-грілка для ніг. Завдяки впливу тепла значно покращиться кровообіг і лімфоток.

 


Якщо ви плануєте купити масажер після перенесених травм чи хвороб, потрібно попередньо проконсультуватись з лікарем.